Краща зубна щітка!
Сьогодні не потрібно пояснювати важливість догляду за порожниною рота і зубами. Але чистка зубів навіть більше ніж двічі в день малоефективна, якщо це робиться без індивідуального підбору зубної щітки, тим більше, якщо у вас є проблеми в ротовій порожнині. Справитися з ними можна за допомогою зубних щіток Курапрокс компанії Curaden. Моделі мають чітке цільове призначення і спеціалізацію: від зубної щітки для підлітків до хірургічної зубної щітки, що має 12000 надм'яким щетинок і застосовується після променевої терапії або втручання хірурга! Природні поглиблення на зубах (фісури), бічні поверхні зубів, аттачмени (кріплення, здатні фіксувати знімні зубні протези), брекети - саме для їх чистки і створені швейцарські зубні щітки.

Бруксизм
Бруксизмом називають денну і нічну патологічну жувальну активність, яка полягає в скрегіт і постукуванні зубами, а також в їх терті і натиск. Скреготіння зубами і їх натиск, по суті, є одним і тим же патологічним феноменом, проте скрегіт супроводжується характерними шумовими проявами. Розділяють дві форми бруксизма: в стані неспання і під час сну. У деяких людей бруксизм проявляється в денний час в моменти нервового напруження, а у інших він виникає уві сні. У дорослих можливий денний бруксизм, нічний бруксизм або поєднання обох форм. У дітей бруксизм, як правило, проявляється вночі. Бруксизм є приватним проявом генералізованого процесу, що характеризується різноманітними соматичними порушеннями і викликаного психологічним стресом. Першим свідком такого процесу, як правило, стає стоматолог. На локальному рівні бруксизм призводить до порушення природного співвідношення зубів, що значно ускладнює їх відновлення або створення протезів з опорою на імплантати. Нерідко саме бруксизм призводить до невдачі лікування. Ще Гіппократ стверджував, що «стирання зубів вказує на сум'яття душі». Цей афоризм відображає глибину проблеми, яка виходить далеко за межі стоматології.

Догляд за порожниною рота після імплантації зубів
Дентальная імплантація- складний багатоетапний процес, що вимагає відповідального ставлення не тільки лікаря, який проводить операцію, а й самого пацієнта. Для того, щоб знизити ризик виникнення ускладнень і відторгнення імплантату до мінімального і максимально продовжити термін його служби, необхідно строго виконувати приписи лікаря, в тому числі і що стосуються особливостей гігієнічного догляду за порожниною рота в різні терміни після імплантації. Особливо важливі ці рекомендації на післяопераційному етапі, так як слизова оболонка рота ще вразлива для інфекції. Вся післяопераційна терапія спрямована на два моменти:

Рекомендації після відбілювання зубів
Після процедури відбілювання протягом 24 годин рекомендується «біла» дієта: рис, кисломолочні продукти (сир, сметана, молоко, кефір, йогурт без добавок), картопля пюре (без вершкового масла), курка відварна, риба біла відварна, банани, хліб білий , вода негазована.Не рекомендуються всі фарбувальні продукти: чай, кава, газовані напої, вино червоне, коньяк, кольорові овочі (червоний перець, морква, буряк, томати), спеції, приправи, гриби, соки, пиво, шоколад, а також не користуватися кольоровими зубними пастами і губною помадою.

Рекомендації після чистки зубів
Пам'ятка пацієнту після проведення професійного чищення зубів Ось Ви вийшли з кабінету лікаря - гігієніста з сліпуче чистою і сяючою посмішкою! Як хочеться, щоб це відчуття чистоти зберігалося якомога довше. Що ж можна зробити, щоб до наступної професійної гігієни накопичити якомога менше зубних відкладень, які підтримують запалення в яснах і порушують красу Ваших зубів?

Рекомендації після видалення
Ну ось, нарешті все позаду. Жодна людина не залишає кабінет хірурга без пережитого стресу, навіть якщо видалення пройшло дуже легко і безболісно. Стрес з'являється вже при очікуванні операції видалення і дуже часто супроводжує Вас до самого повернення додому. Тому нерідко спроби відновити з пам'яті, що говорив лікар, не дають очікуваного результату. А рекомендації після видалення дуже важливі для нормального загоєння рани. Ми спробуємо Вам допомогти і нагадати основні рекомендації, щоб Ваш процес загоєння проходив легко і комфортно!Дані рекомендації носять лише допоміжний характер і ні скільки не замінюють рекомендації в конкретному випадку.

« 1 2 3 4 »