Скайси і Твінкл
Прикраса зубів - модна, проте аж ніяк не нова тенденція: традиція прикрашати зуби різними способами існувала ще у древніх народів. Прикрашали зуби за допомогою каменів особи високою приналежності, по ним можна було без помилки визначити приналежність людини.

Про дотримання всіх норм санітарно-епідеміологічного режиму
У нашій клініці введена так звана програма АНТИСНІД, яка передбачає максимальне використання одноразових матеріалів (стерильні серветки, покриття, стакани, Слиновідсмоктувачі, халати, шапочки, маски, рукавички, бахіли і ін.), Обробку дезинфектантами всіх поверхонь меблів, апаратури до і після прийому кожного пацієнта, проведення дезінфекції та стерилізації мед. інструментарію.

Детальний опис процедури професійної чистки
Професійна гігієна в даний час є найважливішим елементом комплексного лікування захворювань тканин пародонта, а також невід'ємною складовою терапії всіх стоматологічних захворювань. Гігієна ротової порожнини - це професійне чищення зубів шляхом видалення зубного каменю, над- і підясневих зубних відкладень, і згладжування поверхні кореня, що перешкоджає в подальшому утворенню зубного нальоту. Особливу увагу заслуговує механізм утворення зубних відкладень.

Загальні захворювання і тканини пародонту
іпертиреоз-ураження щитовидної залози, що супроводжується надмірною продукцією її гормону-тироксину. Частіше хворіють жінки. Клінічні прояви захворювання різноманітні, відзначаються поразки основних систем організму (серцево-судинної, нервової, сечовивідної), порушення обміну речовин, у дітей-раннє прорізування зубів, у осіб будь-якого віку-висока інтенсивність ураження карієсом. Для дорослих характерна специфічна локалізація карієсу-пришийкова, що багато дослідників пов'язують зі зміною функції слинних залоз. Основним симптомом з боку періодонта (тканин, що оточують корінь зуба) є остеопороз альвеолярного відростка, особливо в околоверхушечной області коренів багатьох зубів. Це супроводжується порушенням зв'язкового апарату, яке зумовлене порушенням мікроциркуляції, отже рухливістю, зміщенням та випаданням зубів.

Догляд за ортопедичними конструкціями порожнини роту
Сучасні методи протезування дозволяють вирішити найрізноманітніші проблеми з втратою зубів, як при одиничних дефектах зубного ряду, так і при повній відсутності зубів. Штучні зуби, звичайно ж не схильні до карієсу, але ортопедичні конструкції збирають на собі залишки їжі, що є прекрасним середовищем для розмноження бактерій, а отже можуть викликати запальні прцесси в порожнині рота, стати причиною неприємного запаху з рта.Поетому догляд за зубними протезами не менш важливий , ніж за звичайними зубами.

Активні компоненти зубних паст
Натріюлаурилсульфат міститься в багатьох миючих речовинах і майже у всіх наявних на ринку зубних пастах (в концентрації 0,5-2,0%) в якості детергенту аніонів. Натріюлаурилсульфат володіє емульгуючим і поверхнево-очисним дією до того ж має невелику антибактеріальну вліяніе.Било відзначено, що застосування натрію лаурісульфата збільшує в невеликому ступені десквамацію епітелію слизової оболонки порожнини рота, а також в деякій мірі прискорює повторність афтозного стоматиту у страждаючих від нього пацієнтів.

« 1 2 3 4 »